Tek Katlı Prefabrik Ev Fiyatları ve Modelleri

Tek Katlı Prefabrik Evler, her türlü iklim koşuluna uyumlu, her türlü yükseklikte kurulabilen, dayanıklı ve uzun ömürlü yapılardır. Ortalama 50 yıl’a kadar ömürleri olup bakımları  düzenli olarak yapılmasıyla uzun yıllar kullanılabilir. İstediğiniz  büyüklüğe göre istediği boyutlarda, ister tek katlı prefabrik evler ister çift katlı prefabrik evinize hızlı  şekilde sahip olabilirsiniz.

Yapıların demonte olması, ilerleyen zamanlarda istediğiniz değişikliklerin yapılabilmesine olanak vermektedir. Demonte olması sayesinde istediğiniz zaman evinizi taşıyabilme olanağı sunması ile betonarme yapılardan ayrılır. Hafif ve esnek yapısı sayesinde de her türlü doğal afete karşı dayanıklıdır.

Çift Katlı Veya Tek Katlı Prefabrik Evler son derece dayanıklı malzemelerle üretilir. Sizlere özel tasarıma imkan vermesi ve  çok daha ekonomik oluşu bakımından günümüzde tercih edilen bir ev tipidir.

Özel yapı olarak İş yeri, okul, hastane olarak dahi kullanılabilen prefabrik yapılar her iklim tipine ve doğa şartına uyumlu ve dayanıklı olmasıyla bilinir. Ayrıca doğaya zarar vermeyen doğa dostu malzemelerle üretildiğinden kurulacağı bölgenin doğal yapısına zarar vermemektedir.

Prefabrik Ev ile Size Özel Yeni Bir Yaşam Alanı

Tamamen sizin istediğinize göre ve talep ettiğiniz tarzda üretilen prefabrik eviniz, kurulacağı arazide sizlere  bahçeli bir evde yaşama ayrıcalığı sunar. Özel tasarımlarla sizlerin zevkine göre dizayn ettiğimiz Prefabrik Evler, ihtiyacınıza yönelik boyutlarda bir eve sahip olma olanağı sunar.

Prefabrik Evler, sizler nerede olursanız olun huzurlu ve konforlu bir yaşam alanı istiyorsanız hemen iletişime geçerek bir ev sahibi olabilirsiniz.

Call Now Button